Audioknihy

Léto vlků

Hans Rosenfeldt

Úvodní část série kriminálních románů, které se odehrávají v Haparandě, malém a téměř zapomenutém městečku na švédsko-finském pomezí. Mrtvá vlčice. Předání zásilky drog, které se zvrhne v masakr. Výjimečně schopná nájemná vražedkyně. A městečko Haparanda na odlehlém švédském severu se ocitá krůček od absolutního chaosu.


Kamarádi z Medového lesa. Králíčci v ohrožení

Andrea Schütze

V Medovém lese bydlí čtyři zvířecí kamarádi s laskavým srdcem a hebounkou srstí. Kdykoli se některé z dětí z lesní školky dostane do potíží, hned mu přispěchají na pomoc. Tentokrát pomůžou neposlušné Pavle: ta se vydá na dobrodružnou výpravu lesem a objeví dva králíčky, kterým hrozí velké nebezpečí.


Muž z chatrče

Martin Goffa

Ve staré chatrči na okraji města A. je nalezeno mrtvé tělo zanedbaného muže. Na první pohled to vypadá, že se jen další bezdomovec upil k smrti, ovšem situace se brzy začne komplikovat. Novinář Marek Vráz, řečený Terence, je vtažen do pátrání po člověku, jehož skon je záhadný skoro tak, jako byl záhadný celý jeho život. Proč přijel do města A.? Kvůli komu se skrýval pod cizí identitou? Co vedlo patologa k tomu, aby při pitvě jeho těla udělal u jedné z položek výrazný otazník? Na to všechno se Terence snaží najít odpověď, i když tuší, že odkrýt pravdu někdy znamená zaplatit až příliš vysokou cenu.


Dědečku, vyprávěj o Česku

Ladislav Špaček

Trpělivý a laskavý dědeček tentokrát projíždí s Viktorkou naší zemí a vypráví jí o pamětihodnostech, přírodních krásách i slavných osobnostech našich kulturních dějin. Viktorka už leccos zná, přesto má stále co objevovat. Vyprávějí si s dědečkem o úsvitu našich dějin, o významných panovnících Českého království i o tom, jak lidé dříve žili.


Všechno nejlepší, Anno

Petra Š. Jirglová

Příběh Anny, která je ve svém životě zvyklá na obdiv i servis lidí okolo sebe. Nová životní zkušenost ji však donutí dívat se na své činy i lidi okolo sebe z nové perspektivy. Annu naprosto šokuje, když se po několika letech vztahu nedočká prstýnku a společné budoucnosti, ale naopak rozchodu. Náhle je nucena postarat se sama o sebe, což se jí dosud nestalo. A tak opouští Čechy a vyráží v nové roli au-pair do Anglie. Zde je nucena zrekapitulovat svůj dosavadní přístup k životu a totálně jej změnit. Což se ukáže jako velký a těžký úkol, nikoli však nemožný.


Tajemství Velkého Vonta

Jaroslav Foglar

Po neklidné éře bezvládí ve Stínadlech zvítězilo vontské hnutí Žlutý květ. Velkým Vontem se stal Vláďa Dratuš, ale v poslední době s ním cosi není v pořádku – chová se čím dál nervózněji, a navíc se ulicemi šíří zvěsti, že přišel o ježka v kleci. Kdo je tajemný Cizinec, který Vláďu v poslední době navštívil, a co mu chtěl? Rychlé šípy musejí záhadě přijít na kloub dřív, než Stínadla opět zachvátí vlna násilí a nejistoty.

Vytvořte si webové stránky zdarma!